Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki

Pracownicy

Czcionka:

Zbigniew Berych - Kierownik Ośrodka 

gopskoszecin@poczta.onet.pl

 

Irena Kołban - Główna księgowa

kolban.i@gopskoszecin.pl

 

Joanna Gzik - Starszy księgowy - kasjer

gzik.j@gopskoszecin.pl

 

Justyna Bambynek - Inspektor ds. świadczeń rodzinnych

bambynek.j@gopskoszecin.pl

 

Emilia Ulfik - Specjalista pracy socjalnej

ulfik.e@gopskoszecin.pl

 

Gabriela Dziuk - Starszy pracownik socjalny

dziuk.g@gopskoszecin.pl

 

Bożena Klama - Specjalista pracy socjalnej

klama.b@gopskoszecin.pl

 

Patrycja Podgórna - Pracownik socjalny

podgorna.p@gopskoszecin.pl

 

Małgorzata Osadnik - Inspektor ds. świadczeń rodzinnych

osadnik.m@gopskoszecin.pl

 


Elżbieta Garbela - Inspektor ds. świadczeń rodzinnych

garbela.e@gopskoszecin.pl

 

 

Beata Bambynek - Starszy referent ds. świadczeń rodzinnych

bambynek.b@gopskoszecin.pl

KADRA GOPS

Utworzono dnia 30.04.2015, 13:05

Pogoda

Zegar

Kalendarium

Wrzesień 2017
Pon Wt Śr Czw Pt Sb Nie
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Imieniny

Gmina Koszęcin